1. Kudy na festival?

Festival se koná v Zašívárně U Osla, na adrse U jezu 1413, Staré Město 686 03. V případě nepříznivého počasí se festival uskuteční ve Společensko-kulturním centru ve Starém Městě, Brněnská 1249 (bývalá sokolovna). O případné změně budeme včas informovat.

2. Parkování?

Prosíme návštěvníky, aby parkovali ve Starém Městě nebo Uherském Hradišti a na festival dorazili pěšky, nebo využili lodní dopravu zdarma. Přijet je možné samozřejmě i na kole po cyklostezce. Pokud přeci jen přijedete autem, zaparkujte ještě před vjezdem na cyklostezku. Neparkujte prosím před areálem Zašívárny U Osla, kde budou místa vyhrazena pro techniku, kapely a zázemí festivalu.

3. Jak připlout lodí?

Z přístaviště v Uherském Hradišti je možné připlout na festival zdarma lodí. Stačí se prokázat zakoupenou vstupenkou. Místo je vhodné rezervovat. Časy vyplutí a kontakty na rezervaci budou včas zveřejněny.

4. Bude na místě občerstvení?

V areálu najdete hospodu se skvělou kuchyní a dostatkem míst k posezení. Vyberete si nealkoholické i alkoholické nápoje, na čepu je několik druhů českobudějovického piva Samson. Z jídel se můžete těšit na domácí guláš a speciality na grilu.

5. Co když bude pršet?

Nic tak hrozného se nestane. Punkydonkey fest to neohrozí. Jen se vše přesune o kousek vedle do Starého Města. Místo konání najdete v mapách v sekci Kontakt.

6. Nějaká další doporučení?

Užijte si skvělé kapely a svobodnou atmosféru festivalu. Udržujte prosím pořádek a chovejte se k sobě hezky. 

Vytvořte si webové stránky zdarma!